Våra medarbetare

Klas Pettersson

Kontakta

Klas Pettersson


0381-67 12 02

Tekniker

Österbymo

klas@dekaltrim.nu

Jag sköter hemsidan och ser till att allt fungerar tekniskt!


Alicia Pettersson

Kontakta

Alicia Pettersson


0381-67 12 03

VD/Ekonomi

Österbymo

alicia@dekaltrim.nu

Jag sköter ekonomin. Har ni frågor om fakturor så ska ni prata med mig.


Peter Beckman

Kontakta

Peter Beckman


0381-67 12 07

Produktion

Österbymo

peter@dekaltrim.nu

Sköter allt från produktion till kundtjänst och helfolieringar.


Cecilia Rydestrand

Kontakta

Cecilia Rydestrand


0381-67 12 05

Weborderansvarig

Österbymo

cecilia@dekaltrim.nu

Jag har hand om webshopsordrar samt kundtjänst. Har du bekymmer med en order så är de mig du ska prata med!


Josefine Sundeborn

Kontakta

Josefine Sundeborn


0381-67 12 06

Produktion

Österbymo

josefine@dekaltrim.nu

Jag sköter printning av dekaler, mindre designjobb samt försäljning via telefon. Hjärnkoll på webshop-produkter.


Maxim Zokin

Kontakta

Maxim Zokin


maxim@dekaltrim.nu

Screentryckning är mitt jobb!


Gustaf Liljeblad

Kontakta

Gustaf Liljeblad


0381-67 12 01

Design

Österbymo

gustaf@dekaltrim.nu

Kundtjänst, försäljning samt design är mina grejer. Har du en idé så förverkligar jag den!


Fedor Sinchuk

Kontakta

Fedor Sinchuk


Webmaster

Södertälje

fedor@dekaltrim.nu

Jag har hand om databaser och filhantering.


Jessica Faust

Kontakta

Jessica Faust


0381-67 12 06

Produktion

Österbymo

jessica@dekaltrim.nu

Koordinator. Ser till att allt blir som det ska. Navet i hjulet så att säga.


Dineta Dukate-Stanga

Kontakta

Dineta Dukate-Stanga


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

dineta@dekaltrim.nu

Produktion


Emma Alfredsson

Kontakta

Emma Alfredsson


0381-67 12 03

Administration

Österbymo

emma@dekaltrim.nu

Ekonomi


Carolina Tollemark

Kontakta

Carolina Tollemark


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

carolina@dekaltrim.nu


Catherine Akbulut

Kontakta

Catherine Akbulut


08-551 181 82

Filialansvarig

Södertälje

catherine@dekaltrim.nu

Ansvarig för sälj, design, produktion och att verksamheten ska funka :)


Valeriy Aleshchenko

Kontakta

Valeriy Aleshchenko


08-551 181 81

Dekaltillverkare

Södertälje

valle@dekaltrim.nu

Produktion av dekaler


Richard Lewcun

Kontakta

Richard Lewcun


08-551 181 83

Dekaltillverkare

Södertälje

richard@dekaltrim.nu

Produktion av dekaler


Isac Paulsson

Kontakta

Isac Paulsson


0381-67 12 00

Produktion

Österbymo

isac@dekaltrim.nu


Magnus Samuelsson

Kontakta

Magnus Samuelsson


0381-67 12 08

Produktion

Österbymo

magnus.samuelsson@dekaltrim.nu


Köpvillkor | Betalsätt | Fraktsätt och fraktkostnad | Beställning | Reklamationsvillkor | +ngerrätt | Kontakta oss

Vi finns i Södertälje - Österbymo
Site Powered by ProductPersonalizer™ from DesignFactor.pl ©2014